Rozhodli jste se navštívit v České republice město Brno a hledáte pro Váš pobyt hotel v centru Brna?

Je důvodem Vaší návštěvy Brna obchodní jednání, pracovní cesta, konference, veletrh, rodinná dovolená, svatební oslava nebo městská turistika?
Chcete uspořádat firemní akce, školení, seminář, konferenci, kongres, prezentaci, zasedání, valnou hromadu nebo regionální sněm a má být místem konání Brno?
Hledáte hotel, ze kterého je centrum města Brna tak blízko, že ho pohodlně dosáhnete pěšky?
Je pro Vás důležitá výhodná cena ubytování, pohodlí a čistota, příjemný personál a dobrá restaurace?
Hledáte Parkování v areálu hotelu a Wifi zdarma v celém hotelu?
eFi Hotel je příjemný nový hotel v centru města Brna otevřený v roce 2014.
Objednat hotel v Brně

eFi Hotel

K ubytování můžete využít dvoulůžkové apartmány s jednou ložnicí nebo čtyřlůžkové apartmány s ložnicí a obývacím pokojem. Z horní terasy mezonetových apartmánů De Luxe pro 4 až 5 osob s jednou nebo dvěma ložnicemi a s obývacím pokojem nabízí hotel krásný výhled na Brno.

Všechny Apartmány, které hotel jako jediný v Brně nabízí za cenu hotelového pokoje, jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, kuchyňskou linkou, Smart TV.

eFi Hotel Brno nabízí ubytování až pro 167 hostů ve 63 apartmánech. Dva apartmány jsou přizpůsobené pro osoby s omezenou pohyblivostí.

Pro Vaše konference, kongresy, semináře, školení, firemní akce, konference, prezentace, zasedání nebo valné hromady hotel nabízí konferenční sál v centru Brna až pro 100 osob.

Pro školení, porady, schůze, oslavy, business snídaně a obchodní schůzky je Vám k dispozici hotelová restaurace s kapacitou 80 míst a salonek pro 25 osob.

Hotel má vlastní parkování v areálu komplexu eFi Palace s kontrolovaným vjezdem po celý den.

Součástí tohoto brněnského hotelu je i stylová restaurace, která pod názvem Stará Tkalcovna nabízí klasickou českou kuchyni, české pivo a vyhlášená moravská vína.

Od května 2015 najdete v eFi Hotelu také wellness centrum a fitness centrum.

komfortní ubytování

hotelová restaurace

Kontakt

eFi Hotel Brno

Bratislavská 52, 602 00 Brno
+420 515 555 500
info@efihotel.cz
gps  49°11'58.683"N, 16°37'13.454"E
Barrier-free access Air Conditioning Free Wi-Fi Secure parking on site

eFi Hotel
Bratislavská 52
602 00 BRNO

Telefon: 515 555 500

E-mail: rezervace@efihotel.cz

GPS souřadnice: 49°11'58.683"N, 16°37'13.454"E

www.efihotel.cz

Příjezd autem:

Od Prahy nebo od Olomouce:

Z dálnice D1/E50/E65 sjedete na výjezdu Exit 196 (Brno-Centrum), který Vás přivede na ulici Kaštanovou. Dále viz „Od Bratislavy“


Od Bratislavy:

Dálnice D2/E 65 Vás přivede přímo na ulici Kaštanovou. Pojedete cca. 6 km pořád rovně (ulice Kaštanová, Hněvkovského, Svatopetrská, Plotní, Dornych, Koliště). Z Koliště odbočíte doprava na Cejl. Dále viz „Z centra města“


Od Vídně:

Po rychlostní komunikaci E461/R52 jeďte směr centrum po ulici Heršpické.

Vpravo minete Hornbach a kancelářské centrum Spielberg. Na konci ul. Heršpické se dáte doprava na ulici Opušťenou a budete se držet v levém pruhu. Na světelné křižovatce po podjetí viaduktu se dáte doleva po ul. Uhelné. Na světelné křižovatce na konci Uhelné doprava na ul. Úzkou a opět se budete držet vlevo. Na světelné křižovatce na konci Úzké zatočíte doleva na ulici Dornych. Zde budete pokračovat rovně, přejedete tramvajové koleje a minete ulici Křenovou a přijedete na Koliště. Na další světelné křižovatce odbočíte doprava na Cejl. Dále viz „Z centra města“


Z centra města:

Ulice Bratislavská je jednosměrná směrem k centru města. Nejlepší je příjezd z ulice Cejl, odkud odbočíte na Soudní a na jejím konci pak odbočíte doleva na Bratislavskou. Náš hotel je po levé straně a určitě ho nepřehlédnete. Vjezd na parkoviště ve dvoře objektu je hned za recepcí.

 

 

 

 

 

Příjezd MHD:

 

 

Z Hlavního nádraží tramvajemi č. 2 (směr Stará osada) nebo č. 4 (směr Obřany) vystoupíte na zastávce Körnerova, vrátíte se kousek zpět a dáte se doprava po ulici Körnerova. Na jejím konci se dáte opět doprava po ulici Bratislavské. Hotel budete mít po pravé ruce a určitě ho neminete.

Centrum města (Malinovského náměstí) je dosažitelné pěšky do 10 minut.